Toodete lisainfo

Kust leida toodete kohta lisainfot?

Iga toote juures on olemas info sisetallamõõtude, materjali, kontsa kõrguse ja paljude muude näitajate kohta. Kui soovite näha sisetallamõõte klikkige “Vaata sisetallamõõte” ning kui soovite näha detailsest lisainfot klikkige “Vaata toote lisainfot“.

Kuidas valida õige suurus?

Me teame kui keeruline on valida õiget suurust ostest jalanõusid e-poest. Seetõttu oleme lisanud kõikide toodete juurde sisetallainfo, et suuruse valimine oleks lihtsam.

Lisainfos olevad mõõdud on saadud tarnijate ning tootjate käest. Suurem osa tootjaid valmistab jalatseid oma standartsete suuruste järgi. Kuid olenevalt jalanõude tegumoest võib sisetald erineda 1-3 mm tabelis olevatest mõõtmetest.

Kui toode on tavapärasest väiksema sisetallaga oleme tootele enamasti juurde kirjutanud: “Soovitame tellida 1 nr suurema”.

Kui kahtlete kahe suuruse vahel, siis enamasti soovitatakse võtta number suurem. Samuti tuleb silmas pidada, et inimeste jalalaba ning varvaste pikkused on erinevad, mistõttu soovitatakse võtta 1 nr suurem kui jalalaba on laiem, paksem või erinev standartsetest mõõtmetest.

Oma sisetalla mõõtmiseks on kõige lihtsam joonistada valge paberi peale oma jalatalla kuju ning mõõta ära selle pikkus varba otsast kannani. Siin on erinevad jalatalla kujud ning soovitused, millist suurust ühel või teisel juhul eelistada: