TASUTA SAATMINE!

IGA PÄEV LISANDUB UUSI TOOTEID!

45-PÄEVANE TASUTA TAGASTAMISÕIGUS!

Suuruse juhend kingad

Kuidas valida õige suurus?

Me teame kui keeruline on valida õiget suurust ostest jalanõusid e-poest. Seetõttu oleme lisanud kõikide toodete juurde sisetallainfo, et suuruse valimine oleks lihtsam. 

Lisainfos olevad mõõdud on saadud tarnijate ning tootjate käest. Suurem osa tootjaid valmistab jalatseid oma standartsete suuruste järgi. Kuid olenevalt jalanõude tegumoest võib sisetald erineda 1-3 mm tabelis olevatest mõõtmetest. 

Kui toode on tavapärasest väiksema sisetallaga oleme tootele enamasti juurde kirjutanud: “Soovitame tellida 1 nr suurema”. 

Kui kahtlete kahe suuruse vahel, siis enamasti soovitatakse võtta number suurem. Samuti tuleb silmas pidada, et inimeste jalalaba ning varvaste pikkused on erinevad, mistõttu soovitatakse võtta 1 nr suurem kui jalalaba on laiem, paksem või erinev standartsetest mõõtmetest.

Oma sisetalla mõõtmiseks on kõige lihtsam joonistada valge paberi peale oma jalatalla kuju ning mõõta ära selle pikkus varba otsast kannani. Siin on erinevad jalatalla kujud ning soovitused, millist suurust ühel või teisel juhul eelistada: 

SuurusSisetald
35122,5 cm
3623,5 cm
3724 cm
3824,5 cm
3925 cm
4026 cm
4126,5 cm

 

 

Liitu meie uudiskirjaga ja saa osa parimatest pakkumistest ja alati -10% ostudeltAnname 10 € ostukrediiti uutele liitujatele