Kohaletoimetamine

Toodete transport ja tarneaeg

EESTI-SISENE TRANSPORT

– Tule kaubale ise järgi  – TASUTA!

Toodetele saab ise järgi tulla Katusepapi 6, Tallinn.

Teile tuleb teavitus e-maili peale, kui kaup on jõudnud meieni ning saate tellimusele järgi tulla. Järgi saab tulla tööpäevadel 8.30-16.00. Kui te ei saa kaubale järgi tulla, saame saata kauba ka Smartpostiga.

– Smartposti pakiautomaat – TASUTA

Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMSi teel, mis sisaldab uksekoodi ja pakiautomaadi asukohta. Pakiautomaatide asukohad ja avamisajad leiate Siit.

– Kuller Tallinna piires – 2,99€ / Alates 125€ ostust TASUTA

Tooted tuuakse kulleriga tellimuses märgitud aadressile. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

– Kulleri üle Eesti (v.a Tallinn) – 6€ / Alates 125€ ostust TASUTA

Tooted tuuakse kulleriga tellimuses märgitud aadressile. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

– Omniva pakiautomaat – TASUTA!

Kui soovite pakki Omniva pakiautomaati või postkontorisse, palun andke sellest teada info@moekas.ee. Pakiautomaatide ja postkontorite asukohad ja avamisajad leiate Siit.

 

TOODETE TARNEAEG

Tarneaja info on iga toote juures olemas. Suurem osa kaupa on meil tellimisega. Seetõttu saame pakkuda teile väga laia kaubavalikut.

Tooted tarneajaga 4-9 tööpäeva on tellimisega Euroopast ning neid meil laos ei ole.

Tooted tarneajaga 1-3 tööpäeva on meil kohe laos.